Forskningsområder

1 - 456 ud af 456Pr. side: 500
  1. Troels Aagaard

    Professor

    • Geografi - Professor

    Person: VIP

  2. Marianne Achiam

    Lektor, viceinstitutleder

    Person: VIP

  3. Johannes Agerskov

    Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  4. Bodil Helene Allesen-Holm

    Akademisk medarbejder FU

    • Design and Consumer Behavior - Akademisk medarbejder FU

    Person: TAP

  5. Stephen Alstrup

    Professor

    • Algorithms and Complexity - Professor

    Person: VIP

  6. Danillo Alvarenga

    Postdoc

    • Terrestrial Ecology - Postdoc

    Person: VIP

  7. Anders Woetmann Andersen

    Professor

    • Skin Immunology Research Center - Professor

    Person: VIP

  8. Anja C. Andersen

    Professor

    • Astrofysik og Planetforskning - Professor

    Person: VIP

  9. Hanne Andersen

    Professor

    Person: VIP

  10. Mads Peter Sulbæk Andersen

    Adjungeret lektor

    Person: VIP

  11. Maj Munch Andersen

    Lektor

    • Skov, natur og biomasse - Lektor

    Person: VIP

  12. Mogens Larsen Andersen

    Professor

    • Ingredient and Dairy Technology - Professor

    Person: VIP

  13. Søren Stig Andersen

    Adjunkt, Ekstern lektor

    • Sektion for Forbrug, Bioetik og Regulering - Adjunkt
    • JUR Juridisk Kandidatuddannelse - Ekstern lektor

    Person: VIP

  14. Thorbjørn Joest Andersen

    Professor

    • Geografi - Professor

    Person: VIP

  15. Christian Andreasen

    Lektor

    • Afgrødevidenskab - Lektor

    Person: VIP

  16. Manja Hoppe Andreasen

    Tenure track adjunkt

    • Geografi - Tenure track adjunkt

    Person: VIP

  17. Penelope Fay Anthias

    Adjunkt

    • Sektion for Global Udvikling - Adjunkt

    Person: VIP

  18. Lise Arleth

    Prodekan for forskning

    • SCIENCE Direktion - Prodekan for forskning

    Person: TAP

  19. Nils Arneborg

    Lektor

    • Microbiology and Fermentation - Lektor

    Person: VIP

  20. Henriette Elisabeth Autzen

    Lektor

    • Biomolecular Sciences - Lektor

    Person: VIP

  21. James Emil Avery

    Lektor

    • X-ray and Neutron Science - Lektor

    Person: VIP

  22. Lasse Baaner

    Lektor

    • Sektion for Forbrug, Bioetik og Regulering - Lektor

    Person: VIP

  23. Christoffer Olling Back

    Ph.d.-studerende

    • Software, Data, People & Society - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  24. Tonci Balic Zunic

    Lektor

    • Geologi - Lektor

    Person: VIP

  25. Jens Bangsbo

    Centerleder, professor

    • Integrativ Fysiologi - Centerleder, professor

    Person: VIP

  26. Jørgen P. Bansler

    Professor

    • Software, Data, People & Society - Professor

    Person: VIP

  27. Rodrigo Pinheiro Bastos

    Videnskabelig assistent

    • Skov, natur og biomasse - Videnskabelig assistent

    Person: VIP

  28. Krutika Bavishi

    Postdoc

    • Plantebiokemi - Postdoc

    Person: VIP

  29. Claus Beier

    Institutleder

    Person: TAP

  30. Jesper Bendix

    Professor

    Person: VIP

  31. Pól Martin Bendix

    gruppeleder

    • Biokompleksitet - gruppeleder

    Person: VIP

  32. Rune Bolding Bennike

    Adjunkt

    • Sektion for Global Udvikling - Adjunkt

    Person: VIP

  33. Christian Berg

    Professor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  34. Rune W. Berg

    Lektor

    • Neuronal Signalling - Lektor

    Person: VIP

  35. Marta Bevilacqua

    Adjunkt

    • Ingredient and Dairy Technology - Adjunkt

    Person: VIP

  36. Torben Birch-Thomsen

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  37. Christian J. Bjerrum

    Professor MSO

    • Geologi - Professor MSO

    Person: VIP

  38. Emil Bjerrum-Bohr

    Lektor

    • Teoretisk partikelfysik og kosmologi - Lektor

    Person: VIP

  39. Pernille Bjørn

    Professor

    • Human-Centred Computing - Professor

    Person: VIP

  40. Hans Bonde

    Professor

    • Idræt, individ & samfund - Professor

    Person: VIP

  41. Koos Boomsma

    Professor

    • Ecology and Evolution - Professor

    Person: VIP

  42. Valeria Borsotti

    Ph.d.-studerende

    • Human-Centred Computing - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  43. Wender Bredie

    Professor

    • Design and Consumer Behavior - Professor

    Person: VIP

  44. Christian Brinch

    Ingen titel

    • Astrofysik og Planetforskning - Ingen titel

    Person: VIP

  45. Rasmus Bro

    Professor

    • Chemometrics and Analytical Technology - Professor

    Person: VIP

  46. Ole Bjørn Brodnicke

    Ph.d. stipendiat

    • Marine Biological Section - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  47. Rikke Brandt Broegaard

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  48. Eva Honnens de Lichtenberg Broge

    Videnskabelig assistent

    • Design and Consumer Behavior - Videnskabelig assistent

    Person: VIP

  49. Hans Henrik Bruun

    Lektor

    • Ecology and Evolution - Lektor

    Person: VIP

  50. Jesper Bruun

    Adjunkt

    Person: VIP

  51. Thilde Bech Bruun

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  52. Tenna Holgersen Bryde

    Videnskabelig assistent

    • Inflammation, Metabolism and Oxidation - Videnskabelig assistent

    Person: VIP

  53. Ann-Sophie Buchardt

    Videnskabelig assistent

    Person: VIP

  54. Anne Gravsholt Busck

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  55. Mauricio Bustamante

    Adjunkt

    • Teoretisk partikelfysik og kosmologi - Adjunkt

    Person: VIP

  56. Rita M. Buttenschøn

    Seniorrådgiver

    • Skov, natur og biomasse - Seniorrådgiver

    Person: VIP

  57. Lars Båstrup-Spohr

    Tenure track adjunkt

    • Freshwater Biology - Tenure track adjunkt

    Person: VIP

  58. Susanne Gjedsted Bügel

    Professor MSO

    • Klinisk og forebyggende ernæring - Professor MSO

    Person: VIP

  59. Isabel Calabuig

    Projektleder

    • Forskning og samlinger - Projektleder

    Person: TAP

  60. Ingeborg Callesen

    Lektor

    • Skov, natur og biomasse - Lektor

    Person: VIP

  61. Damon James Carrad

    Adjunkt

    • Faststoffysik - Adjunkt

    Person: VIP

  62. Trine Agervig Carstensen

    Lektor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Lektor

    Person: VIP

  63. Josue Leonardo Castro Mejia

    Postdoc

    • Microbiology and Fermentation - Postdoc

    Person: VIP

  64. Dereck Edward Winston Chatterton

    Lektor

    • Ingredient and Dairy Technology - Lektor

    Person: VIP

  65. Junxin Chen

    Videnskabelig assistent

    • Kvanteoptik - Videnskabelig assistent

    Person: VIP

  66. Andreas Aagaard Christensen

    Postdoc

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Postdoc

    Person: VIP

  67. Niels Johan Christensen

    Adjunkt

    Person: VIP

  68. Kirsten Seestern Christoffersen

    Professor

    • Freshwater Biology - Professor

    Person: VIP

  69. Clara Clipet-Jensen

    Ph.d. stipendiat

    • Afdeling for Epidemiologi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  70. David B. Collinge

    Professor

    • Microbial Ecology and Biotechnology - Professor

    Person: VIP

  71. Robert Dagil

    Adjunkt

    • VAR2CSA team
    • Parasitology - Adjunkt

    Person: VIP

  72. Tais Wittchen Dahl

    Lektor

    • Section for Geobiology - Lektor

    Person: VIP

  73. Torben Dam

    Lektor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Lektor

    Person: VIP

  74. Sune Darkner

    Lektor

    • Image Analysis, Computational Modelling and Geometry - Lektor

    Person: VIP

  75. Niels Daugbjerg

    Lektor

    • Marine Biological Section - Lektor

    Person: VIP

  76. Stefano De Dominicis

    Adjunkt

    • Idræt, individ & samfund - Adjunkt

    Person: VIP

  77. Cristian De Gobba

    Postdoc

    • Klinisk og forebyggende ernæring - Postdoc

    Person: VIP

  78. Stine Klein Degerbøl

    Ekstern lektor

    • Undervisning - Ekstern lektor

    Person: VIP

  79. Peng Ding

    Ph.d.-studerende

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  80. Peter Ditlevsen

    Lektor

    • Is-, Klima- og Geofysik - Lektor

    Person: VIP

  81. Jens Dolin

    Professor emeritus

    Person: VIP, Ekstern undervisning og koordinering

  82. Tongyun Du

    Indskrevet ph.d.-studerende

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Indskrevet ph.d.-studerende

    Person: VIP

  83. David Alejandro Duchene Garzon

    Postdoc

    • Section for Evolutionary Genomics - Postdoc

    Person: VIP

  84. Boris Düdder

    Lektor

    • Software, Data, People & Society - Lektor

    Person: VIP

  85. Lars Ellgaard

    Professor

    • Biomolecular Sciences - Professor

    Person: VIP

  86. Claus Emmeche

    Lektor

    Person: VIP

  87. Søren Balling Engelsen

    Professor

    • Chemometrics and Analytical Technology - Professor

    Person: VIP

  88. Peter Engesgaard

    Professor

    • Geologi - Professor

    Person: VIP

  89. Kenny Erleben

    Lektor

    • Image Analysis, Computational Modelling and Geometry - Lektor

    Person: VIP

  90. Henry James Evans

    Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  91. Rasmus Fensholt

    Professor

    • Geografi - Professor

    Person: VIP

  92. Catarina Fernandes

    Ph.d. stipendiat

    • Biomolecular Sciences - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  93. Marie Fialova

    Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  94. Karsten Flensberg

    Professor

    • Faststoffysik - Professor

    Person: VIP

  95. Mogens Flensted-Jensen

    Professor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  96. Niels Fold

    Professor

    • Geografi - Professor

    Person: VIP

  97. Sara Folvig

    Fuldmægtig

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Fuldmægtig

    Person: TAP

  98. Mihail Francu

    Postdoc

    • Image Analysis, Computational Modelling and Geometry - Postdoc

    Person: VIP

  99. Mads Friis Frand-Madsen

    Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  100. Brian Lund Fredensborg

    Lektor

    • SOBI - Lektor

    Person: VIP

  101. Jesper Allan Frederiksen

    Ph.d. stipendiat

    • Geologi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  102. Kristine Freude

    Lektor

    • Sektion, Pathobiological Sciences - Lektor

    Person: VIP

  103. Thomas Friborg

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  104. Niels-Ulrik Frigaard

    Lektor

    • Marine Biological Section - Lektor

    Person: VIP

  105. Ib Friis

    Professor emeritus

    • Forskning og samlinger - Professor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  106. Andreas Mæchel Fritzen

    Postdoc

    • Molekylær fysiologi - Postdoc

    Person: VIP

  107. Mikkel Fruergaard

    Tenure track adjunkt

    • Geografi - Tenure track adjunkt

    Person: VIP

  108. Jens Frydenvang

    Adjunkt

    • Centre for Star and Planet Formation - Adjunkt

    Person: VIP

  109. Michael Bom Frøst

    Lektor

    • Design and Consumer Behavior - Lektor

    Person: VIP

  110. Johan Peter Uldall Fynbo

    Professor

    • The Cosmic Dawn Center - Professor

    Person: VIP

  111. Jens Jørgen Gaardhøje

    Professor

    • Eksperimentel subatomar fysik - Professor

    Person: VIP

  112. Melanie Ganz-Benjaminsen

    Adjunkt

    • Machine Learning - Adjunkt

    Person: VIP

  113. Jonas Geldmann

    Postdoc

    • Center for Macroecology, Evolution and Climate - Postdoc

    Person: VIP

  114. Sandra Gentin

    Studielektor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Studielektor

    Person: VIP

  115. Lasse Gliemann

    Lektor

    • Integrativ Fysiologi - Lektor

    Person: VIP

  116. Cornelis (Cok) Grimmelikhuijzen

    Professor

    • Cell- and Neurobiology - Professor

    Person: VIP

  117. Shashank Gupta

    Ingen titel

    • Microbiology - Ingen titel

    Person: VIP

  118. Ole Hammerich

    Emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  119. Steen Hammerum

    Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  120. Eusun Han

    Ingen titel

    • Afgrødevidenskab - Ingen titel

    Person: VIP

  121. Anders Johannes Hansen

    Institutleder, Professor

    • GLOBE Administration - Institutleder
    • Section for Geogenetics - Professor

    Person: VIP, TAP

  122. Høgni Kalsø Hansen

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  123. John Renner Hansen

    Ingen titel, Professor

    • SCIENCE Direktion - Ingen titel
    • Eksperimentel subatomar fysik - Professor

    Person: VIP

  124. Jørgen Beck Hansen

    Lektor

    • Eksperimentel subatomar fysik - Lektor

    Person: VIP

  125. Nikolaj Lervad Hansen

    Postdoc

    • Plantebiokemi - Postdoc

    Person: VIP

  126. Per Juel Hansen

    Professor

    • Marine Biological Section - Professor

    Person: VIP

  127. Peter Henrik Hansen

    Professor

    • Eksperimentel subatomar fysik - Professor

    Person: VIP

  128. Peter Lundsgaard Hansen

    Ph.d. stipendiat

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  129. Åse Solvej Hansen

    Lektor emeritus

    • Chemometrics and Analytical Technology - Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  130. Stine Harloff-Helleberg

    Adjunkt

    • Drug Delivery and Biophysics of Biopharmaceuticals - Adjunkt

    Person: VIP

  131. Rasmus Hartmann-Petersen

    Professor

    • Biomolecular Sciences - Professor

    Person: VIP

  132. Tue Hassenkam

    Lektor

    • Section for Geobiology - Lektor

    Person: VIP

  133. Troels Haugbølle

    Lektor

    • Astrofysik og Planetforskning - Lektor

    Person: VIP

  134. Frank Hauser

    Lektor

    • Cell- and Neurobiology - Lektor

    Person: VIP

  135. Thure Pavlo Hauser

    Lektor

    • SOBI - Lektor

    Person: VIP

  136. Linnea Worsøe Havmøller

    Ph.d.-studerende

    • Forskning og samlinger - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  137. Changling He

    Seniorforsker

    • Geografi - Seniorforsker

    Person: TAP

  138. Per Hedegård

    Professor

    • Faststoffysik - Professor

    Person: VIP

  139. Jacob Heilmann-Clausen

    Lektor

    • Center for Macroecology, Evolution and Climate - Lektor

    Person: VIP

  140. Ylva Hellsten

    Professor

    • Integrativ Fysiologi - Professor

    Person: VIP

  141. Fritz Henglein

    Professor

    • Programming Languages and Theory of Computing - Professor

    Person: VIP

  142. Arne Henningsen

    Lektor

    • Sektion for Produktion, Markeder og Politik - Lektor

    Person: VIP

  143. Christian Bugge Henriksen

    Lektor

    • Afgrødevidenskab - Lektor

    Person: VIP

  144. Carlos Henriquez Olguín

    Postdoc

    • Molekylær fysiologi - Postdoc

    Person: VIP

  145. Lena Hermesdorf

    Ph.d. stipendiat

    • Geografi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  146. Lise Byskov Herslund

    Lektor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Lektor

    Person: VIP

  147. Christy Anna Hipsley

    Adjunkt

    • Ecology and Evolution - Adjunkt

    Person: VIP

  148. Jens Hjorth

    Professor

    • DARK - Professor

    Person: VIP

  149. Else Kay Hoffmann

    Emerita

    • Cellebiologi og Fysiologi - Emerita

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  150. Paul Martin Holm

    Lektor emeritus

    • Geologi - Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  151. Stéphanie Horion

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  152. Mikkel Toft Hornum

    Ph.d. stipendiat

    • Geografi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  153. Anni Bygvrå Hougaard

    Lektor

    • Ingredient and Dairy Technology - Lektor

    Person: VIP

  154. Christine Schøtt Hvidberg

    Lektor

    • Is-, Klima- og Geofysik - Lektor

    Person: VIP

  155. Jens Thorvald Høeg

    Lektor emeritus

    • Marine Biological Section - Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  156. Erik Høg

    Lektor emeritus

    • Astrofysik og Planetforskning - Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  157. Rikke Højer

    Ph.d.-studerende

    • Sensorik og forbrugervidenskab - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  158. Jim Høyer

    Specialkonsulent

    Person: TAP

  159. Victor Rodrigo Ibarra Chavez

    Postdoc

    • Microbiology - Postdoc

    Person: VIP

  160. Christian Igel

    Professor

    • Machine Learning - Professor

    Person: VIP

  161. Richard Ipsen

    Professor

    • Mejeri, kød og planteproduktteknologi - Professor

    Person: VIP

  162. Louise Isager Ahl

    Akademisk medarbejder FU, Projektmedarbejder

    • Forskning og samlinger - Akademisk medarbejder FU
    • Udstillinger og publikum - Projektmedarbejder

    Person: TAP

  163. Thomas Elbenhardt Jensen

    Lektor

    • Molekylær fysiologi - Lektor

    Person: VIP

  164. Martin Rudbeck Jepsen

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  165. Lene Jespersen

    Professor

    • Microbiology and Fermentation - Professor

    Person: VIP

  166. Åse Jespersen

    Ekstern lektor, Emerita

    Person: VIP, Ekstern undervisning og koordinering

  167. Christian Benjamin Joas

    Forstander, Lektor

    Person: VIP, TAP

  168. Marcel Skejovic Joehnke

    Adjunkt

    • Ingredient and Dairy Technology - Adjunkt

    Person: VIP

  169. Katja Salomon Johansen

    Professor

    • Skov, natur og biomasse - Professor

    Person: VIP

  170. Kristoffer Enøe Johansson

    Adjunkt

    • Biomolecular Sciences - Adjunkt

    Person: VIP

  171. Ib Johnsen

    Lektor emeritus

    • Ecology and Evolution - Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  172. Anders Drud Jordan

    Chef for Design og digital produktion

    • Udstillinger og publikum - Chef for Design og digital produktion

    Person: TAP

  173. Leneisja Dennie Marija Jungsberg

    Indskrevet ph.d.-studerende

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Indskrevet ph.d.-studerende

    Person: VIP

  174. Søren Jøndrup

    Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  175. Gertrud Jørgensen

    Professor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Professor

    Person: VIP

  176. Jes Kristian Jørgensen

    Lektor

    • Astrofysik og Planetforskning - Lektor

    Person: VIP

  177. Eigil Kaas

    Professor

    • Is-, Klima- og Geofysik - Professor

    Person: VIP

  178. Heidi Svenningsen Kajita

    Adjunkt

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Adjunkt

    Person: VIP

  179. Marie-Louise Kampmann

    Akademisk medarbejder FU

    Person: TAP

  180. Anke Ninija Karabanov

    Lektor

    • Integrativ Fysiologi - Lektor

    Person: VIP

  181. Gopal Karemore

    Specialist i billedanalyse

    • Protein Imaging Platform - Specialist i billedanalyse

    Person: TAP

  182. Patrik Karlsson Nyed

    Akademisk medarbejder FU

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Akademisk medarbejder FU

    Person: TAP

  183. Anette Ketler

    Kommunikationsmedarbejder

    • Skovskolen - Kommunikationsmedarbejder

    Person: TAP

  184. Bekzod Khakimov

    Lektor

    • Chemometrics and Analytical Technology - Lektor

    Person: VIP

  185. Bente Kiens

    Professor

    • Molekylær fysiologi - Professor

    Person: VIP

  186. Kjartan Münster Kinch

    Lektor

    • Astrofysik og Planetforskning - Lektor

    Person: VIP

  187. Lars Pødenphant Kiær

    Lektor

    • SOBI - Lektor

    Person: VIP

  188. Kristian Kjellerup Kjeldsen

    Forsker, gæst

    • Section for Geogenetics - Forsker, gæst

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  189. Helle Astrid Kjær

    Adjunkt

    • Is-, Klima- og Geofysik - Adjunkt

    Person: VIP

  190. Kurt H. Kjær

    Professor

    • Section for Geogenetics - Professor

    Person: VIP

  191. Rasmus Kjøbsted

    Postdoc

    • Molekylær fysiologi - Postdoc

    Person: VIP

  192. Annelise Helene Kjøller

    Emerita

    • Microbiology - Emerita

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  193. Rasmus Kjøller

    Lektor

    • Terrestrial Ecology - Lektor

    Person: VIP

  194. Frederik Ravn Klausen

    Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  195. Susanne Knøchel

    Professor

    • Microbiology and Fermentation - Professor

    Person: VIP

  196. Christoph Korte

    Lektor

    • Geologi - Lektor

    Person: VIP

  197. Gyula Mate Kovács

    Ph.d. stipendiat

    • Geografi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  198. Lone Søderkvist Kristensen

    Lektor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Lektor

    Person: VIP

  199. Lukasz Krych

    Lektor

    • Microbiology and Fermentation - Lektor

    Person: VIP

  200. Michael Kuhl

    Professor

    • Marine Biological Section - Professor

    Person: VIP

  201. Ferdinand Kuemmeth

    Lektor

    • Faststoffysik - Lektor

    Person: VIP

  202. Rene Lametsch

    Lektor

    • Ingredient and Dairy Technology - Lektor

    Person: VIP

  203. Erik Hviid Larsen

    Professor emeritus

    • Molecular Integrative Physiology - Professor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  204. Ken Friis Larsen

    Lektor

    • Programming Languages and Theory of Computing - Lektor

    Person: VIP

  205. Klaus Steenberg Larsen

    Lektor

    • Skov, natur og biomasse - Lektor

    Person: VIP

  206. Sine Larsen

    Professor Emerita

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  207. Anders Lassen

    Ekstern lektor

    • Datalogisk Institut - Ekstern lektor

    Person: VIP

  208. Marie Lau Florin

    Web- og kommunikationsmedarbejder

    • Skovskolen - Web- og kommunikationsmedarbejder

    Person: TAP

  209. Bo Wegge Laursen

    Professor

    Person: VIP

  210. Marie Lautrup

    Ph.d.-studerende

    • Sektion for Miljø og Naturressourcer - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  211. Antoine Lecocq

    Postdoc

    • SOBI - Postdoc

    Person: VIP

  212. Kim Lefmann

    Lektor

    • Faststoffysik - Lektor

    Person: VIP

  213. Xueyuan Leng

    Postdoc

    • Duxin Group - Postdoc

    Person: VIP

  214. Mogens Levinsen

    Lektor emeritus

    • Biokompleksitet - Lektor emeritus

    Person: TAP

  215. Kai Li

    Ph.d.-studerende

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  216. Mads Vendelbo Lind

    Postdoc

    • Børne- og international ernæring - Postdoc

    Person: VIP

  217. Bent Erik Kramer Lindow

    Samlingsmedarbejder

    • Forskning og samlinger - Samlingsmedarbejder

    Person: TAP

  218. Katrine Lindvig

    Tenure track adjunkt

    Person: VIP

  219. Michael Lisby

    Professor

    • Functional genomics - Professor
    • Molecular Aging Program - Professor

    Person: VIP, Ekstern undervisning og koordinering

  220. Jing Liu

    Postdoc

    • Design and Consumer Behavior - Postdoc

    Person: VIP

  221. Leila Lo Leggio

    Professor

    Person: VIP

  222. Jesper Lundbye-Jensen

    Lektor

    • Integrativ Fysiologi - Lektor

    Person: VIP

  223. Hugo Andrés López

    Adjunkt

    • Software, Data, People & Society - Adjunkt

    Person: VIP

  224. Anders Østergaard Madsen

    Lektor

    • Manufacturing and Materials - Lektor

    Person: VIP

  225. Corrie Madsen

    Ph.d. stipendiat

    • Skov, natur og biomasse - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  226. Jesper Johannes Madsen

    Forskningsassistent

    • Forskning og samlinger - Forskningsassistent

    Person: TAP

  227. Lene Møller Madsen

    Lektor

    Person: VIP

  228. Morten Bo Madsen

    Lektor

    • Astrofysik og Planetforskning - Lektor

    Person: VIP

  229. Maria Maistro

    Tenure Track Adjunkt

    • Machine Learning - Tenure Track Adjunkt

    Person: VIP

  230. Emil Makovicky

    Professor emeritus

    • Geologi - Professor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  231. Anant Mamidi

    Adjunkt

    • Human Stem Cell Biology - Adjunkt

    Person: VIP

  232. Vlad Manea

    Ph.d.-studerende

    • Human-Centred Computing - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  233. Charles M. Marcus

    Professor

    • Faststoffysik - Professor

    Person: VIP

  234. Bruna Marques dos Santos

    Postdoc

    • Plantebiokemi - Postdoc

    Person: VIP

  235. Helle Mathiasen

    Professor

    Person: VIP

  236. Morten Meldgaard

    Professor

    • Section for Geogenetics - Professor

    Person: VIP

  237. Ole Mertz

    Professor

    • Geografi - Professor

    Person: VIP

  238. Patience Mguni

    Postdoc

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Postdoc

    Person: VIP

  239. Anders Michelsen

    Professor

    • Terrestrial Ecology - Professor

    Person: VIP

  240. Katrine Mohr

    Specialkonsulent

    • GLOBE Administration - Specialkonsulent

    Person: TAP

  241. Hernan Eduardo Morales Villegas

    Postdoc

    • Section for Evolutionary Genomics - Postdoc

    Person: VIP

  242. Louise Hindborg Mortensen

    Postdoc

    • Geografi - Postdoc

    Person: VIP

  243. Ole G. Mouritsen

    Professor

    • Design and Consumer Behavior - Professor

    Person: VIP

  244. Musemma Kedir Muhammed

    Postdoc

    • Microbiology and Fermentation - Postdoc

    Person: VIP

  245. Lisa Munk

    Ingen titel

    • Afgrødevidenskab - Ingen titel

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  246. Erik Mygind

    Ingen titel

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Ingen titel

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  247. Maja Steen Møller

    Adjunkt

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Adjunkt

    Person: VIP

  248. Sarah Dorthea Møller

    Ph.d. stipendiat

    • Geologi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  249. Carsten W. Müller

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  250. Jörg Helge Müller

    Lektor

    • Kvanteoptik - Lektor

    Person: VIP

  251. Gøsta Støger Nachman

    Lektor emeritus

    • Ecology and Evolution - Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  252. David Richard Nash

    Lektor

    • Ecology and Evolution - Lektor

    Person: VIP

  253. Børge Svane Nielsen

    Teknisk leder

    • Eksperimentel subatomar fysik - Teknisk leder

    Person: TAP

  254. Dennis Sandris Nielsen

    Professor MSO

    • Microbiology and Fermentation - Professor MSO

    Person: VIP

  255. Jens Bo Nielsen

    Professor

    • Motor Control - Professor

    Person: VIP

  256. Mads Nielsen

    Professor

    • Image Analysis, Computational Modelling and Geometry - Professor

    Person: VIP

  257. Olaf Nielsen

    Professor

    • Functional genomics - Professor

    Person: VIP

  258. Ole John Nielsen

    Professor

    Person: VIP

  259. Ruth Nielsen

    Lektor emerita

    • Forskning og samlinger - Lektor emerita

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  260. Åke Nordlund

    Professor

    • Astrofysik og Planetforskning - Professor

    Person: VIP

  261. Nikolai Baastrup Nordsborg

    Institutleder

    • Institut for Idræt og Ernæring - Institutleder

    Person: TAP

  262. Lars Nybo

    Sektionsleder, professor

    • Integrativ Fysiologi - Sektionsleder, professor

    Person: VIP

  263. Jesper Nygård

    Professor

    • Faststoffysik - Professor

    Person: VIP

  264. Niels Anne Jacob Obers

    Professor

    • Teoretisk partikelfysik og kosmologi - Professor

    Person: VIP

  265. Lene Broeng Oddershede

    Professor

    • Biokompleksitet - Professor

    Person: VIP

  266. Anton Stahl Olafsson

    Lektor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Lektor

    Person: VIP

  267. Anna Karoline Junker Olesen

    Ph.d.-studerende

    • Forskning og samlinger - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  268. Rasmus Skov Olesen

    Ph.d. stipendiat

    • Geografi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  269. Annemarie Olsen

    Lektor

    • Design and Consumer Behavior - Lektor

    Person: VIP

  270. Karsten Olsen

    Lektor

    • Design and Consumer Behavior - Lektor

    Person: VIP

  271. Morten Tange Olsen

    Lektor

    • Section for Evolutionary Genomics - Lektor

    Person: VIP

  272. Søren Ingvor Olsen

    Lektor

    • Image Analysis, Computational Modelling and Geometry - Lektor

    Person: VIP

  273. Daniel Ortiz Gonzalo

    Postdoc

    • Geografi - Postdoc

    Person: VIP

  274. Laila Ottesen

    lektor, sektionsleder

    • Idræt, individ & samfund - lektor, sektionsleder

    Person: VIP

  275. Jens Paaske

    Lektor

    • Faststoffysik - Lektor

    Person: VIP

  276. Rasmus Pagh

    Professor

    • Algorithms and Complexity - Professor

    Person: VIP

  277. Toke Emil Panduro

    Ingen titel

    • Sektion for Miljø og Naturressourcer - Ingen titel

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  278. Thomas Pape

    Sektionsleder

    • Forskning og samlinger - Sektionsleder

    Person: VIP

  279. Karla Berenice Parga Martínez

    Ph.d. stipendiat

    • Geologi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  280. Cathrine Steffy Pater

    Videnskabelig assistent

    • Skov, natur og biomasse - Videnskabelig assistent

    Person: VIP

  281. Wojciech Michal Pawlak

    Ph.d.-studerende

    • Programming Languages and Theory of Computing - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  282. Henrik Ærenlund Pedersen

    Lektor emeritus

    • Forskning og samlinger - Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  283. Kim Steenstrup Pedersen

    Lektor

    • Image Analysis, Computational Modelling and Geometry - Lektor

    Person: VIP

  284. Lotte Bang Pedersen

    Professor

    • Cellebiologi og Fysiologi - Professor

    Person: VIP

  285. Ole Pedersen

    Professor

    • Freshwater Biology - Professor

    Person: VIP

  286. Morten Pejrup

    Professor

    • Geografi - Professor

    Person: VIP

  287. Aya Tora Foged Permin

    Ph.d. stipendiat

    • Terrestrial Ecology - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  288. Joel Gustav Persson

    Ph.d. stipendiat

    • Geografi - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  289. Staffan Persson

    Professor

    • Planteglycobiologi - Professor

    Person: VIP

  290. Martin Elias Pessah

    Professor MSO

    • Niels Bohr Internationale Akademi - Professor MSO
    • Astrofysik og Planetforskning - Professor MSO

    Person: VIP

  291. Gitte Petersen

    Ekstern censor

    • Forskning og samlinger - Ekstern censor

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  292. Iben Lykke Petersen

    Lektor

    • Ingredient and Dairy Technology - Lektor

    Person: VIP

  293. Lotte Ruegaard Petersen

    Ph.d. stipendiat

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  294. Mikael Agerlin Petersen

    Lektor

    • Design and Consumer Behavior - Lektor

    Person: VIP

  295. Stefan Piasecki

    Emeritus

    • Section for Geobiology - Emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  296. Kristina Pigsborg

    Ph.d.-studerende

    • Fedmeforskning - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  297. Sara Piqueras Solsona

    Adjunkt

    • Skov, natur og biomasse - Adjunkt

    Person: VIP

  298. Marek Prachar

    Erhvervs Ph.d studerende

    • Bioinformatik og RNA Biologi - Erhvervs Ph.d studerende

    Person: VIP

  299. Anders Priemé

    Professor

    • Microbiology - Professor

    Person: VIP

  300. Alexander Prishchepov

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  301. Søren Præstholm

    specialkonsulent

    • Landskabsarkitektur og planlægning - specialkonsulent

    Person: TAP

  302. Christian Mac Ørum Rasmussen

    Lektor

    • Section for Geobiology - Lektor
    • GLOBE Administration - Lektor

    Person: VIP

  303. Morten Arendt Rasmussen

    Lektor

    • Chemometrics and Analytical Technology - Lektor

    Person: VIP

  304. Sune Olander Rasmussen

    Lektor

    • Is-, Klima- og Geofysik - Lektor

    Person: VIP

  305. Fergal Patrick Rattray

    Professor

    • Microbiology and Fermentation - Professor

    Person: VIP

  306. Susanne Reventlow

    Professor, afdelingsleder, Afdelingsleder, professor

    Person: VIP

  307. Katherine Richardson

    Professor

    • Center for Macroecology, Evolution and Climate - Professor

    Person: VIP

  308. Erik A. Richter

    Sektionsleder, professor

    • Molekylær fysiologi - Sektionsleder, professor

    Person: VIP

  309. Lasse Riemann

    Professor

    • Marine Biological Section - Professor

    Person: VIP

  310. Åsmund Rinnan

    Lektor

    • Chemometrics and Analytical Technology - Lektor

    Person: VIP

  311. Jens Risbo

    Lektor

    • Ingredient and Dairy Technology - Lektor

    Person: VIP

  312. Christian Ritz

    Lektor

    • Børne- og international ernæring - Lektor

    Person: VIP

  313. Anna Rogers

    Postdoc

    • SODAS - Postdoc
    • Copenhagen Center for Social Data Science (SODAS)

    Person: VIP

  314. Kelsey Lowe Rogers

    Postdoc

    • Geologi - Postdoc

    Person: VIP

  315. Thomas Georg Roitsch

    Professor

    • Afgrødevidenskab - Professor

    Person: VIP

  316. Søren Rosendahl

    Professor

    • Ecology and Evolution - Professor

    Person: VIP

  317. Kathrin Rousk

    Tenure track adjunkt

    • Terrestrial Ecology - Tenure track adjunkt

    Person: VIP

  318. Jorge Ruiz Carrascal

    adjungeret professor

    • Design and Consumer Behavior - adjungeret professor

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  319. Camilla Østerberg Rump

    Lektor

    Person: VIP

  320. Olof Ryding

    Samlingsmedarbejder

    • Forskning og samlinger - Samlingsmedarbejder

    Person: TAP

  321. Knud Eske Ryom

    Censor

    • Undervisning - Censor

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  322. Nina Rønsted

    Lektor

    • Forskning og samlinger - Lektor

    Person: VIP

  323. Mikael Rørdam

    Viceinstitutleder, professor

    Person: VIP

  324. Karoline Sandby

    Ph.d. stipendiat

    • Fedmeforskning - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  325. Antoine Savine

    Gæsteforelæser

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  326. Inger Kappel Schmidt

    Professor

    • Skov, natur og biomasse - Professor

    Person: VIP

  327. Hannes Schroeder

    Lektor

    • Section for Evolutionary Genomics - Lektor

    Person: VIP

  328. Ane Elise Schrøder

    Ph.d.-studerende

    • Forskning og samlinger - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  329. Guy Schurgers

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  330. Ole Seberg

    Sektionsleder

    • Forskning og samlinger - Sektionsleder

    Person: VIP

  331. Raghavendra Selvan

    Adjunkt

    • Machine Learning - Adjunkt

    Person: VIP

  332. Jonathan Z. Shik

    Adjunkt

    • Ecology and Evolution - Adjunkt

    Person: VIP

  333. Henrik Siegumfeldt

    Lektor

    • Microbiology and Fermentation - Lektor

    Person: VIP

  334. Charlotte Sigsgaard

    Akademisk medarbejder FU

    • Geografi - Akademisk medarbejder FU

    Person: TAP

  335. Tor Ivan Simonsen

    Ph.d. stipendiat

    • Skov, natur og biomasse - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  336. Leif Horsfelt Skibsted

    Professor emeritus.

    • Ingredient and Dairy Technology - Professor emeritus.

    Person: VIP

  337. Simon Skov

    Seniorrådgiver

    • Skov, natur og biomasse - Seniorrådgiver

    Person: VIP

  338. Hans Skov-Petersen

    Professor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Professor
    • Geografi - Professor

    Person: VIP

  339. David Glavind Skovmand

    Lektor/Studieleder

    Person: VIP

  340. Christine Benna Skytt-Larsen

    Tenure Track Adjunkt

    • Geografi - Tenure Track Adjunkt

    Person: VIP

  341. Daniel Spikol

    Lektor

    • Machine Learning - Lektor

    Person: VIP

  342. Jon Sporring

    Professor

    • Image Analysis, Computational Modelling and Geometry - Professor

    Person: VIP

  343. Jan Stanstrup

    Adjunkt

    • Klinisk og forebyggende ernæring - Adjunkt

    Person: VIP

  344. Vincent Steffan

    Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  345. John Fleng Steffensen

    Professor

    • Marine Biological Section - Professor

    Person: VIP

  346. Mogens Steffensen

    Sektionsleder, professor

    Person: VIP

  347. Reinhard Stelter

    Professor

    • Idræt, individ & samfund - Professor

    Person: VIP

  348. Ulrika K. Stigsdotter

    Professor MSO

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Professor MSO

    Person: VIP

  349. Svend Stouge

    Professor emeritus

    • Forskning og samlinger - Professor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  350. Jan Støvring

    Senior forskningskonsulent

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Senior forskningskonsulent

    Person: TAP

  351. Charlotte Svendler Nielsen

    Lektor

    • Idræt, individ & samfund - Lektor

    Person: VIP

  352. Espen Bing Svendsen

    Ph.d.-studerende

    • Geologi - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  353. Michael Svendsen

    Sektionsleder

    • Det Kgl. Bibliotek - Universitetsbibliotekarens ledelsessekretariat - Sektionsleder

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  354. Sine Lo Svenningsen

    Lektor

    • Biomolecular Sciences - Lektor

    Person: VIP

  355. Lykke Sylow

    Lektor

    • Molekylær fysiologi - Lektor
    • Endocrinology and Metabolism - Lektor

    Person: VIP, Ekstern undervisning og koordinering

  356. Kristoffer Szilas

    Tenure track Adjunkt

    • Geologi - Tenure track Adjunkt

    Person: VIP

  357. Nina Søager

    Tenure track Adjunkt

    • Geologi - Tenure track Adjunkt

    Person: VIP

  358. Jan Sølberg

    Lektor

    Person: VIP

  359. Anders Søndberg Sørensen

    Professor

    • Kvanteoptik - Professor

    Person: VIP

  360. Klavs Martin Sørensen

    Lektor

    • Chemometrics and Analytical Technology - Lektor

    Person: VIP

  361. Michael Sørensen

    Institutleder, professor

    Person: TAP

  362. Søren Johannes Sørensen

    Professor

    • Microbiology - Professor

    Person: VIP

  363. Håkan Torbern Tagesson

    Lektor

    • Geografi - Lektor

    Person: VIP

  364. Yinqi Tang

    Ph.d. stipendiat

    • Microbial Ecology and Biotechnology - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  365. Azeem Tariq

    Postdoc

    • Plante- og Jordvidenskab - Postdoc

    Person: VIP

  366. Inge Tetens

    Professor

    • Klinisk og forebyggende ernæring - Professor

    Person: VIP

  367. Per Odin Thiim Thim

    Indskrevet ph.d.-studerende

    • Molecular and Cellular Pharmacology - Indskrevet ph.d.-studerende

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  368. Jan Westenkær Thomsen

    Institutleder

    • Administrationen - Institutleder

    Person: TAP

  369. Michael Kirkedal Thomsen

    Lektor

    • Programming Languages and Theory of Computing - Lektor

    Person: VIP

  370. Sune Tjalfe Thomsen

    Adjunkt

    • Skov, natur og biomasse - Adjunkt

    Person: VIP

  371. Genevieve Thon

    Lektor

    • Functional genomics - Lektor

    Person: VIP

  372. Anders Thorup

    Lektor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  373. Emil Engelund Thybring

    Lektor

    • Skov, natur og biomasse - Lektor

    Person: VIP

  374. Anne Tietjen

    Lektor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Lektor

    Person: VIP

  375. Else Trangbæk

    Professor emeritus

    • Idræt, individ & samfund - Professor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  376. Marie Katrine Traun

    Ph.d. stipendiat

    • Earth System Science Center - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  377. Katerina Trepekli

    Postdoc

    • Geografi - Postdoc
    • Machine Learning - Postdoc

    Person: VIP

  378. Bruno Trevenzoli Favero

    Postdoc

    • Afgrødevidenskab - Postdoc

    Person: VIP

  379. Anders P. Tøttrup

    Vicemuseumschef

    • Forskning og samlinger - Vicemuseumschef

    Person: VIP

  380. Linda Udby

    Lektor

    • X-ray and Neutron Science - Lektor

    Person: VIP

  381. Lars Ulriksen

    Professor

    Person: VIP

  382. Francesco Maria Valentino

    Adjunkt

    • The Cosmic Dawn Center - Adjunkt

    Person: VIP

  383. Thibaux Firmin F Van der Stede

    Ph.d.-studerende

    • Integrativ Fysiologi - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  384. Marcos Antonio Vaz Salles

    Lektor

    • Software, Data, People & Society - Lektor

    Person: VIP

  385. Natalia Vazquez Manjarrez

    Postdoc

    • Klinisk og forebyggende ernæring - Postdoc

    Person: VIP

  386. Henrik Vejre

    Professor

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Professor

    Person: VIP

  387. Marianne Vestergaard

    Lektor

    • DARK - Lektor

    Person: VIP

  388. Madeleine Vickers

    Postdoc

    • Geologi - Postdoc

    Person: VIP

  389. Nanna Viereck

    Lektor

    • Chemometrics and Analytical Technology - Lektor

    Person: VIP

  390. Ma. Eliza Jucar Villarino

    Ph.d.-studerende

    • Geografi - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  391. Brian Vinter

    Professor

    • X-ray and Neutron Science - Professor

    Person: VIP

  392. Jeppe Vinther

    Lektor

    • Bioinformatik og RNA Biologi - Lektor

    Person: VIP

  393. Finn Kvist Vogensen

    Lektor

    • Microbiology and Fermentation - Lektor

    Person: VIP

  394. Katarzyna Wac

    Professor

    • Software, Data, People & Society - Professor

    Person: VIP

  395. Tod Waight

    Professor

    • Geologi - Professor

    Person: VIP

  396. Yinliu Wang

    Gæste ph.d. studerende

    • Terrestrial Ecology - Gæste ph.d. studerende

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  397. Henrik C. Wegener

    Rektor

    • Rektoratet - Rektor

    Person: TAP

  398. Jacob Weiner

    Professor

    • SOBI - Professor

    Person: VIP

  399. Daniel Kim Peel Wielandt

    Adjunkt

    • Forskning og samlinger - Adjunkt

    Person: VIP

  400. Carl Winsløw

    Professor

    Person: VIP

  401. Jørgen Wojtaszewski

    Professor

    • Molekylær fysiologi - Professor

    Person: VIP

  402. Sandra Stolzenbach Wæhrens

    Adjunkt

    • Design and Consumer Behavior - Adjunkt

    Person: VIP

  403. Stefania Xella

    Lektor

    • Eksperimentel subatomar fysik - Lektor

    Person: VIP

  404. Hao Xia

    Ph.d.-studerende

    • Geografi - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  405. Deyang Xu

    Adjunkt

    • Molekylær Plantebiologi - Adjunkt

    Person: VIP

  406. Yang Xu

    Ph.d.-studerende

    • Geografi - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  407. Gaoyuan Yang

    Ph.d.-studerende

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  408. Zhaowu Yu

    Adjunkt

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Adjunkt

    Person: VIP

  409. Zhuofeng Yu

    Ingen titel

    • Microbiology - Ingen titel

    Person: VIP

  410. YONG ZHANG

    Tenure track adjunkt

    • Functional genomics - Tenure track adjunkt

    Person: VIP

  411. Guojie Zhang

    Professor

    • Ecology and Evolution - Professor

    Person: VIP

  412. Xiaomin Zhou

    Postdoc

    • Klinisk og forebyggende ernæring - Postdoc

    Person: VIP

  413. Marleen de Bruijne

    Professor

    Person: VIP

  414. rtc312 rtc312

    Lektor

    • Eksperimentel subatomar fysik - Lektor

    Person: VIP

  415. sdh445 sdh445

    Ph.d.-studerende

    • Landskabsarkitektur og planlægning - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  416. Thomas van Gemert

    Ph.d. stipendiat

    • Human-Centred Computing - Ph.d. stipendiat

    Person: VIP

  417. Franciscus Winfried J van der Berg

    Lektor

    • Chemometrics and Analytical Technology - Lektor

    Person: VIP

  418. xfj310 xfj310

    Lektor

    • Machine Learning - Lektor

    Person: VIP

  419. Vibe Hallundbæk Østergaard

    Lektor

    • Functional genomics - Lektor

    Person: VIP